Partneři

Akont Trust Company

Akont, jehož historie sahá do roku 1992, je dnes s pobočkami v Praze, Bratislavě, Londýně a Nikósii největší českou společností s více než 60profesionály poskytujícími mezinárodní korporátní služby v oblasti transakčního poradenství, právní ochrany majetku, mezinárodního zdaňování a korporátní legislativy. Služeb nejčastěji využívají střední a velké společnosti, ale také menší a začínající subjekty. Akont si udržuje silnou vazbu na české a slovenské prostředí spojenou s přímým zastoupením v klíčových jurisdikcích a hustou sítí dlouhodobě spolupracujících partnerů.

TrustWorthy Investment

Společnost TrustWorthy Investment je lídrem na trhu investičních kovů, diamantů a numismatiky. Pro naše klienty zajišťujeme jakékoli množství investičního stříbra, zlata a platiny přímo z rafinérie Argor Heraeus. Do naší nabídky patří také investiční diamanty a to jak klasické barvy, tak vzácné barevné diamaty. Obchodujeme diamanty přímo z diamantových burz z Antverp, Hong Kongu, Izraele a USA. V oblasti numismatiky nabízíme našim klientům velmi široké portfolio investičních a pamětních mincí. TrustWorthy Investment dnes působí v pěti zemích Evropy, kde poskytuje jak investiční poradenský servis, tak nákup vybraných komodit a numismatiky.

Glatzová & Co.

Glatzová & Co. je přední nezávislou advokátní kanceláří, působící v České a Slovenské republice, která má za sebou 24 let dobré práce, stability a organického růstu a je jednou z nejstarších českých kanceláří. Díky hodnotám, jakými jsou silná firemní kultura a odpovědný styl práce, který je založený na vstřícnosti, ochotě a respektu, jak vůči klientům, tak i uvnitř firmy samotné, má společnost řadu klientů, kteří s ní spolupracují již deset či dvacet let.  Kancelář i její právníci jsou řadu let členy významných obchodních komor a podnikatelských asociací a pravidelně získávají významná ocenění od prestižních mezinárodních i domácích ratingových agentur.

Lexus Praha

Lexus je v prémiovém segmentu značka luxusních automobilů , která byla založena v roce 1989. Je proslulá v oblasti šetrnosti vůči životnímu prostředí, skvělým designem a v oblasti hybridních pohonů je celosvětovou jedničkou. Pokud chcete zažít Lexus, poznejte koncept luxusu v duchu „OMOTENASHI“ (japonské pohostinnosti) v nejmodernějším dealerství značky Lexus na adrese: LEXUS PRAHA , Bavorská 3 , Praha 5. V LEXUS PRAHA naleznete kompletní modelovou řadu značky Lexus, jedinečný systém osvětlení, designový nábytek a nejexkluzivnější použité materiály v celém interiéru dealerství. Jste srdečně zváni, více na www.lexus-praha.cz

OHMS

Společnost OHMS se dlouhodobě specializuje na dovoz prvotřídních německých ryzlinků z oblasti Mosely. Ryzlinky z Mosely se vyznačují vysokou mineralitou, vyváženým poměrem zbytkového cukru a kyselin a možností dlouhodobé archivace. OHMS je exkluzivním dovozcem vín z vinařství Fritz Haag, Schloss Lieser, Grans Fassian a Reinhold Haart, která patří v Německu i celosvětově ke špičce. Společnost OHMS dále nabízí raritní a ročníková šampaňská vína svě­toznámých značek. V naší rozsáhlé soukromé sbírce ve vlastních sklepích figurují archivní ročníky champagne z proslulých šampaňských domů jako je Salon, Bollinger, Deutz, Jacquesson, Pol Roger nebo Moët & Chandon. S vedením luxusních ochutnávek těchto skvostných a zcela ojedinělých vín máme rozsáhlé zkušenosti a můžeme je zajistit nejen v češtině, ale také v angličtině, ruštině, slovenštině, němčině nebo španělštině.

Surf Arena

Surf Arena je moderní koncept s Indoor Surf trenažérem, velkým multifunkčním sálem a pódiem nejen k prezentování. Interiérový surfařský simulátor (indoor surfing) je atrakce na pomezí sportu a rodinné nebo společenské zábavy. Vyspělá technologie umožňuje zažít pocity známé ze surfingu i daleko od oceánu, ale i mnoho jiného co na oceánu zažít nelze. Pořádáme u nás nejen klientské hodiny zaměřené na výuku surfingu a bodyboardinu, ale také kurzy pro děti, letní příměstské kempy a také oslavy narozenin.Mezi nejoblíbenější aktivity patří v Surf Areně firemní eventy a teambuildingy. Přijměte pozvání na kávu a prohlídku našich prostor s možností vyzkoušet nabízené služby.

Chcete se stát partnerem turnaje?

Skvělá příležitost jak prezentovat své produkty a služby na uzavřeném privátním turnaji ve VIP společnosti.

Získáte spoustu výhod včetně volných fee na turnaj, budeme vás propagovat prostřednictvím našich kanálů, prostě půjdete vidět. Nabízíme různé formy partnerství, záleží jen na Vás, jaká Vám bude vyhovovat.

Napište nám zprávu prostřednictvím formuláře a domluvíme se na detailech.